İzmir'e Zeybek Yakışır

"Zeybeği herkes oynayamaz. Önce mert olacaksın, sonra cesur!"

İzmir'e Zeybek Yakışır

"Zeybeği herkes oynayamaz. Önce mert olacaksın, sonra cesur!"

İzmir'e Zeybek Yakışır
08 Mart 2019 - 10:43

AK Parti İzmir Adayı Nihat Zeybekci, 31 Mart'a günler kala seçim kampanyasına hız kesmeden devam ediyor. İzmir'i sokak sokan gezen Zeybekci, kent için hazırladığı projeleri hemşerileriyle paylaşıyor.


Zeybekci, bu çalışmaların yanı sıra sosyal meyada yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor. Aylar önce seçim kampanyasına "31 Mart günü İzmir'de zeybek oynatacağız" diyerek bağlayan AK Parti adayı, "İzmir'e Zeybek yakışır" isimli videoyla da büyük bir rekor kırdı.


Klip Bugün Sinemalarda

"Zeybeği herkes oynayamaz. Önce mert olacaksın, sonra cesur!" sözleriyle başlayan klip, 24 saat içinde yüzbinlerce kişi tarafından izlendi.


İzmir'in en güzel manzaraları eşliğinde çekilen klipte, yöresel kıyafetlerle zeybek oynandı. Klibin metninde ise, Zeybekci'nin sık sık kullandığı "Zeybeği herkes oynayamaz. Önce mert olacaksın, sonra cesur! Yalan söylemeyeceksin. Tutamayacağın sözler vermeyeceksin. Bir söz verdin mi onu yapacaksın ve ne olursa olsun kendini yaptığın işe adayacaksın. İşte o zaman zeybek sana gerçekten yakışır! İzmirliye Zeybek yakışır" sözlerine yer verildi.


Zeybekci'nin sosyal medya hesaplarında yayınlanan klibi, pek çok kişi kendi hesabından da paylaştı.


"İzmir'e Zeybek yakışır" klibi, bugünden itibaren sinemalarda da gösterilmeye başlanacak. Sosyal medyada rekor kıran klibin sinemalarda da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum